NAŠE SLUŽBY

Poskytujeme služby v oblasti účetnictví a daňové evidence. Zabýváme se obchodní činností, zajišťujeme provoz internetových obchodů a logistické služby.
Zajišťujeme servisní činnost na zařízení Měření a Regulace. Provádíme servisní a poradenskou činnost v energetice a teplárenství, instalaci a servis zabezpečovacích zařízení, kamerových systémů a monitoring vozidel.

Mezi naše klienty patří velké organizace, energetické a teplárenské společnosti, stavební firmy, malé a střední firmy, živnostníci, soukromé osoby, nadační fondy, neziskové a církevní organizace.

Účetní služby

KOMPLEXNÍ SLUŽBY ÚČETNÍ KANCELÁŘE

Poskytujeme služby samostatné účetní jak pro vedení daňové evidence, tak pro vedení účetnictví. V rámci těchto činností je samozřejmostí zastupování našich klientů na úřadech.

Obchodní činnost

OD NÁKUPU PO EXPEDICI

Pro své partnery zajišťujeme drobnou výrobu speciálizovaných výrobků. V rámci naší obchodní činnosti se zaměřujeme zejména na výrobky pro domácnosti a zdravý životní styl.

Internetové obchody

SPRÁVA A LOGISTIKA E-SHOPU

Zajišťujeme správu internetových obchodů. Od programování, přes zadávání zboží, seo, marketing, vyřízení objednávky až po expedici zboží koncovým zákazníkům.

Servisní služby

MONTÁŽNÍ A SERVISNÍ SLUŽBY

Provádíme montáž a servis elektronické zabezpečovací signalizace a kamerových systémů. V rámci naší doplňkové činnosti řešíme speciální elektroinstalce, servis regulčních pohonů a regulaci vytápění.